Philips HR7762/90

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR7762/90, Кујнски робот, 750W, Боја бела, Сад 2,1L, Бле
Достапност:
Шифра: 72132
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 511

Редовна цена:

7,659 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,129 Ден.