ST CHG-2000E

Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000E, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, при
Достапност:
Шифра: 72100
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1424

Редовна цена:

1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

909 Ден.