ST FH-06HE

Бренд: ST
Краток опис: ST FH-06HE, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2
Достапност:
Шифра: 72098
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 621

Редовна цена:

849 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

659 Ден.