ST FH-01VE

Бренд: ST
Краток опис: ST FH-01VE, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 ни
Достапност:
Шифра: 72094
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1222

Редовна цена:

699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

489 Ден.