Philips BRL140/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRL140/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, мокро и
Достапност:
Шифра: 71993
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 693

Редовна цена:

3,049 Ден.