Philips BCR372/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BCR372/00, Дискови за стругач на пети, 2 парчиња
Достапност:
Шифра: 71928
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 497

Редовна цена:

1,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,299 Ден.