Philips HP6549/01

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6549/01, Боја Бела, Депилатор, Мал депилатор, Пинцета,
Достапност:
Шифра: 71927
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 634

Редовна цена:

3,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,799 Ден.