Philips HP6342/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6342/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, 2 x AA
Достапност:
Шифра: 71926
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 525

Редовна цена:

2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,299 Ден.