Philips BRE631/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE631/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број
Достапност:
Шифра: 71925
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 394

Редовна цена:

5,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,699 Ден.