Philips BRE611/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE611/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 71924
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 366

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.