Philips BRE605/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE605/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 71923
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 361

Редовна цена:

4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,199 Ден.