Rowenta EP1110F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Роти
Достапност:
Шифра: 71853
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 772

Редовна цена:

1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,699 Ден.