Rowenta EP2900F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2900F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Достапност:
Шифра: 71852
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 595

Редовна цена:

2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,784 Ден.