Rowenta EP2902F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2902F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, Вибри
Достапност:
Шифра: 71851
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 459

Редовна цена:

2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,299 Ден.