ROWENTA MN4010F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во
Достапност:
Шифра: 71741
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2471

Редовна цена:

3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,099 Ден.