ROWENTA VU1950F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA VU1950F0, Вентилатор со подножје, 2 во 1 потреба - венти
Достапност:
Шифра: 71740
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 902

Редовна цена:

3,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,099 Ден.