ROWENTA VU4210F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA VU4210F0, Вентилатор со подножје и со можност за течност
Достапност:
Шифра: 71739
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 738

Редовна цена:

5,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,899 Ден.