ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B

Бренд: ST
Краток опис: ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B, Моќност 80W, Капацит
Достапност:
Шифра: 71723
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 6040

Редовна цена:

3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.