Tefal Ingenio K2071314

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Ingenio K2071314, Кујнски ножици, Боја Црно Црвена
Достапност:
Шифра: 71644
Прегледи: 235

Редовна цена:

799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

799 Ден.