Philips BCR430/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BCR430/00, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, We
Достапност:
Шифра: 71558
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 546

Редовна цена:

4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,199 Ден.