Philips GC2145/20

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC2145/20, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, 2100W, регули
Достапност:
Шифра: 71535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 920

Редовна цена:

2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,949 Ден.