Philips SC1997/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp f
Достапност:
Шифра: 71528
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 910

Редовна цена:

19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

19,999 Ден.