ST GAC-CT18INV

Бренд: ST
Краток опис: ST GAC-CT18INV, Superior Technology, 18000 BTU КОНЗОЛЕН ИНВЕРТЕР
Достапност:
Шифра: 71507
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 483

Редовна цена:

46,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

42,459 Ден.