ST GAC-18SOO

Бренд: ST
Краток опис: ST GAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер,
Достапност:
Шифра: 71497
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 2555

Редовна цена:

22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,999 Ден.