SAMSUNG WW70J5355MW/AD

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW70J5355MW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг
Достапност:
Шифра: 71453
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 720
Редовна Цена: 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 21,999 Ден. ДЕНАРИ