(Dolce Gusto) Krups KP110510

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP110510, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Ob
Достапност:
Шифра: 71451
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 732

Редовна цена:

6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.