ELDOM 50 2KW 72267WG

Бренд: ELDOM
Краток опис: ELDOM 50 2KW 72267WG, Eлектричен бојлер, 50л, MADE IN EU, 2 КW ,
Достапност:
Шифра: 71437
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1592

Редовна цена:

4,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,129 Ден.