ST KWH-10G2O

Бренд: ST
Краток опис: ST KWH-10G2O, Superior Technology, Бојлер за кујна Високомонтаже
Достапност:
Шифра: 71433
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 884

Редовна цена:

2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,679 Ден.