Krups F054001A

Бренд: Krups
Краток опис: Krups F054001A, Сет против бигор за кафемати, 2 пакувања
Достапност:
Шифра: 71397
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 649

Редовна цена:

279 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

279 Ден.