Krups XS300010

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS300010, Таблети за чистење на кафемати, 10 таблети
Достапност:
Шифра: 71396
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 584

Редовна цена:

659 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

659 Ден.