Krups XS801000

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS801000, Чаши за Капучино, 2 парчиња, стаклени, висина 11
Достапност:
Шифра: 71395
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 389

Редовна цена:

749 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

749 Ден.