Krups F08801

Бренд: Krups
Краток опис: Krups F08801, Филтер за вода за кафемат, спречува бигор, се мену
Достапност:
Шифра: 71394
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 393

Редовна цена:

999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.