Krups XS900031

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS900031, Течност за чистење на кафемати, 2 шишиња
Достапност:
Шифра: 71393
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 437

Редовна цена:

1,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,099 Ден.