(Dolce Gusto) Krups KP110831

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP110831, парат за Еспресо, Боја Црна, Oblo,
Достапност:
Шифра: 71391
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 628

Редовна цена:

6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.