(Dolce Gusto) Krups KP110531

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP110531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Ob
Достапност:
Шифра: 71390
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1589

Редовна цена:

6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.