(Dolce Gusto) Krups KP130531

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP130531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Lu
Достапност:
Шифра: 71389
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 825

Редовна цена:

7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.