(Dolce Gusto) Krups KP130831

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP130831, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Lumi
Достапност:
Шифра: 71388
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 865

Редовна цена:

7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.