Krups XP341010

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP341010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, При
Достапност:
Шифра: 71380
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 619

Редовна цена:

10,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,299 Ден.