Rowenta RO3759EA

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO3759EA, Правосмукалка, Боја Црно -Сина, според директи
Достапност:
Шифра: 71373
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 877
Редовна Цена: 7,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,839 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,299 Ден. ДЕНАРИ