Rowenta TN3500F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN3500F0, Тример за нос, Боја Црна, Безжична употреба, 1
Достапност:
Шифра: 71352
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 429

Редовна цена:

699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

699 Ден.