Rowenta TN1400F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN1400F0, Машинка за шишање, Боја Бела, жично и безжично
Достапност:
Шифра: 71347
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 667

Редовна цена:

1,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.