Rowenta CF7830F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF7830F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1200W, 5 дод
Достапност:
Шифра: 71339
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 416

Редовна цена:

3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,499 Ден.