Rowenta EP2702F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2702F0, Стругач на пети, Боја Црна, 2 брзини, Ваљак шт
Достапност:
Шифра: 71323
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 660

Редовна цена:

1,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.