Rowenta MP4010F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta MP4010F0, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Ваљ
Достапност:
Шифра: 71322
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 926

Редовна цена:

1,289 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,289 Ден.