Rowenta EP2812F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2812F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подви
Достапност:
Шифра: 71318
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 452

Редовна цена:

2,149 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,149 Ден.