Rowenta EP5640D0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP5640D0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Достапност:
Шифра: 71316
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 499

Редовна цена:

3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,499 Ден.