Rowenta EP8060F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP8060F0, Депилатор, Боја Бела, 24 пинцети, Skin Respect
Достапност:
Шифра: 71315
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 360

Редовна цена:

4,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,899 Ден.