Rowenta CV5361F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5361F0, Фен за коса, Боја црно-виолетова, Моќност 2100
Достапност:
Шифра: 71308
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 369
Редовна Цена: 1,849 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,849 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,849 Ден. ДЕНАРИ