Tefal HT410138

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal HT410138, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, 5 брзини, Турбо
Достапност:
Шифра: 71289
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 305

Редовна цена:

2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,039 Ден.