Tefal DO546838

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DO546838, Кујнски Робот, Боја Црна, Моќност 800W, Голем са
Достапност:
Шифра: 71286
Прегледи: 358

Редовна цена:

6,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,779 Ден.